Just4Football - dystrybutor marki ZINA partnerem technicznym Orła Myślenice!

Just4Football - dystrybutor marki ZINA w Polsce - został partnerem technicznym Orła Myślenice. Umowa została podpisana przez prezesów Jakuba Karpińskiego ze strony partnera technicznego oraz wiceprezesa Orła Myślenice Wojciecha Cichonia. Jeden z wiodących krajowych producentów sprzętu sportowego dostarczył do klubu komplet dedykowanych koszulek meczowych dla dwóch najstarszych zespołów Orła zaprojektowanych przez uznanego na rynku projektanta - Piłkarskiego Leniwca.

Umowa pomiędzy klubem a firmą Just4Footbal będzie obowiązywać przez trzy lata. Kibice Orła Myślenice nowe koszulki mogą zobaczyć na załączonym filmie, a mamy nadzieję, że niebawem będą mogli zobaczyć na żywo podczas meczów ligowych.

Współpraca nie kończy się oczywiście na strojach, gdyż nowy partner techniczny dostarczył klubowi również stroje treningowe dla pierwszej drużyny, wszystkie grupy młodzieżowe oraz seniorzy dysponują dresami treningowymi marki ZINA, a dzięki współpracy Orzeł Myślenice ma możliwość pozyskania w atrakcyjnych cenach odzieży oraz akcesorii treningowych. Współpracę z marką ZINA nawiązała także szkółka piłkarska Orliki Myślenice, wyposażając wszystkich zawodników w stroje treningowe marki ZINA.

Docelowo przy współpracy z Just4Football uruchomiony zostanie internetowy sklep kibica, gdzie każdy będzie mógł zakupić odzież sportową lub gadżety kibicowskie Orła Myślenice, a całkowity dochód wesprze kasę klubową!

ZINA to marka specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jest jedną z największych firm z polskim rodowodem działających w sektorze activewear. Od 2004 roku ZINA bierze aktywny udział w rozwoju rynku odzieży sportowej w Polsce.

Just4Football jest największym dystrybutorem marki ZINA w Polsce. Zajmuje się kompleksową obsługą klubów i akademii piłkarskich w zakresie dostarczania sprzętu i odzieży piłkarskiej. Produkuje koszulki meczowe wykonywane metodą sublimacji w oparciu o unikatowy projekt własny lub ten dostarczony przez klienta.

Strona internetowa naszego partnera: www.just4football.pl
Strona naszego partnera na Facebooku: Just4Football.pl oraz ZINA