Juniorzy z punktami bez walki, trampkarze polegli z Gościbią

Juniorzy starsi mieli w niedzielę zmierzyć się z ostatnią w tabeli II ligi Opatkowianką Opatkowice, jednak goście nie przyjechali na mecz do Myślenic, przez podopieczni Dawida Sudera wygrali mecz walkowerem. W poniedziałek natomiast mierzyć swoje siły z Gościbią Sułkowice mieli trampkarze i niestety przegrali, a określenie bez walki mogłoby pasować również i do tego pojedynku.

Podopieczni trenera Jacka Łętochy nie sprawiali wrażenie słabszej drużyny od Gośćibi Sułkowice, ale to rywale wygrali aż 4:0, prezentując bardzo skuteczny futbol. Orłowcy zagrali bez zaangażowania i przegrali na własne życzenie. Mamy nadzieję, że taki obrót sprawy był tylko wypadkiem przy pracy i w kolejnych spotkaniach obraz gry będzie zdecydowanie lepszy.

Orzeł Myślenice - Gościbia Sułkowice 0:4 (0:2)

Orzeł: Bartosz Matoga, Piotr Wincenciak - Kacper Sopiak, Krzysztof Tomal, Piotr Hodurek, Kacper Firek - Dominik Mika, Sławomir Chmiel, Antoni Gładysz, Mateusz Prokocki, Szymon Parszywka - Daniel Łukasik oraz Tomasz Bugajski, Patryk Druzgała, Wiktor Grochal, Mateusz Leśniak, Daniel Maślerz, Tomasz Ostafin