Juniorzy starsi zwycięzcy w ostatnim meczu rundy jesiennej!

Na trzecim miejscu po rundzie jesiennej uplasowali się podopieczni Dawida Sudera w II lidze juniorów starszych dzięki wygranej 4:1 (1:1) w ostatnim meczu rundy z Orłem Nowa Wieś. Orłowcy przegrywali w tym spotkaniu 0:1, jednak jeszcze przed przerwą z rzutu karnego wyrównał Kamil Łysek, a w drugiej połowie po bramce zdobyli Patryk Jamrozik, Marcin Parszywka i Karol Kowal. Kluczowym momentem jeszcze w pierwszej połowie była obrona rzutu karnego przez Marcina Bylicę.

Pierwsza połowa była dość wyrównana, a prowadzenie uzyskał Orzeł Nowa Wieś i mimo wspomnianego rzutu karnego zamienionego na bramkę przez Kamila Łyska, więcej z gry mieli właśnie przyjezdni. Myśleniczanie natomiast obudzili się na dobre po przerwie i trzy zdobyte gole były najmniejszym wymiarem kary dla rywala, gdyż sytuacji było znacznie więcej.

Zaczął Patryk Jamrozik wykorzystując sytuację sam na sam po kapitalnym prostopadłym podaniu Piotra Sragi. Chwilę później do siatki trafił Marcin Parszywka, finalizując na raty podanie Kamila Łyska. Wynik na 4:1 ustalił Karol Kowal, który popisał się świetną główką po dośrodkowaniu Mateusza Panka z kornera.

Orzeł Myślenice - Orzeł Nowa Wieś 4:1 (1:1)
Łysek (k), Jamrozik, Parszywka, Kowal

Orzeł: Bylica - A.Salawa (46 Wielgus), Panek, Serafin (61 Kasprzycki), Chudy - Kowal, Pajka, Łysek, Jamrozik - Parszywka, Gatlik (46 Sraga)