Juniorzy starsi: Derbowy remis

Remisem 2:2 zakończyły się mini derby miasta pomiędzy Trójką Myślenice a Orłem Myślenice w II lidze juniorów starszych. Bramki dla podopiecznych trenera Dawida Sudera strzelili Kamil Łysek oraz Patryk Jamrozik.

Początek meczu to wyrównana gra, głównie tocząca się w środkowej strefie boiska. Pierwszą okazję na otworzenie wyniku miał kapitan Orła Kowal, który jednak zbyt długo decydował się na strzał w polu karnym i obrońca Trójki zdołał zablokować jego uderzenie.

W 35. minucie napastnik gospodarzy przejął podanie otwierające drogę do bramki i pewnym strzałem pokonał Bylicę. Chwilę później po błędach w defensywie Orła Trójka podwyższyła swoje prowadzenie na 2:0. Gospodarze dwukrotnie stworzyli sobie jeszcze stuprocentowe okazję, jednak kapitalna interwencja najpierw Bylicy oraz potem Chudego, który wybił piłkę tuż przed linią, nie pozwoliły Trójce na wyższe prowadzenie.

Tuż przed przerwą indywidualna akcja Jamrozika, zakończyła się jedynie strzałem w słupek. Co się odwlecze to nie uciecze, bo chwilę później Łysek ładnym strzałem z woleja dał nadzieję Orłowi na korzystny wynik, trafiając na 2:1. Po przerwie uwidoczniła się lekka przewaga Orła, który chciał doprowadzić do remisu, jednak obrońcy Trójki skutecznie rozbijali ataki gości. W końcu Jamrozik na 10 minut przed końcem wykorzystał błąd bramkarza i doprowadził do remisu. Wynik nie uległ już zmianie i juniorskie derby Myślenic zakończyły się remisem.

Trójka Myślenice - Orzeł Myślenice 2:2 (2:1)
Łysek 41, Jamrozik 80

Orzeł: Bylica, Chudy, Serafin, Panek,Wielgus, Pasternak, Kowal, Łysek (65 Kasprzycki), Sroka, Jamrozik, Gatlik