Juniorzy poznali rywali w Halowych Mistrzostwach Podokręgu

Z początkiem roku ruszają eliminacje Halowych Mistrzostw Podokręgu Piłki Nożnej Myślenice. W tym roku w juniorach do zawodów zgłosiło się niewiele drużyn, prawdopodobnie z uwagi na wysokie koszty wpisowych oraz inne wydatki towarzyszące funkcjonowaniu wszystkich drużyn. Orzeł w juniorach starszych reprezentować będzie jedna drużyna, natomiast w juniorach młodszych dwie.

Przypominamy, że przed rokiem gracze Orła uplasowali się w czołówkach tych zawodów - juniorzy starsi, których prowadził wówczas trener Marek Pajka wywalczyli po dramatycznym boju brązowe medale, natomiast juniorzy młodsi sięgnęli pod wodzą trenera Dawida Sudra po wicemistrzostwo podokręgu. Poniżej grupy eliminacyjne - do fazy finałowej awansować ma po osiem zespołów, a więc w juniorach starszych dwie ekipy z trzecich miejsc, a w juniorach młodszych zarówno z trzecich jak i czwartych pozycji w eliminacjach.

JUNIORZY STARSI:

GRUPA I - 5 stycznia, hala w Sieprawiu