Juniorzy młodsi: Hokejowy wynik i zwycięstwo w Krzyszkowicach!

Juniorzy młodsi Orła Myślenice wczorajszym meczem z rówieśnikami z Hejnału Krzyszkowice zainaugurowali oficjalnie sezon 2015/16 w II lidze juniorów młodszych. Orłowcy rozegrali bardzo dobre zawody i wygrali aż 8:4 (2:0), a aż dziesięć goli dla obydwóch drużyn padło w drugich czterdziestu minutach spotkania.

Do przerwy myśleniczanie prowadzili 2:0, później miejscowi doprowadzili do remisu, ale rzut karny wykorzystany przez Jakuba Bartosza wyprowadził Orłowców na prowadzenie, po którym zdobyli jeszcze kilka goli i trzech punktów nie dali sobie wydrzeć. Hat-trickiem popisał się Piotr Sraga, który oprócz swojej zdobyczy bramkowej miał jeszcze kilka wybornych sytuacji, aby powiększyć swój dorobek w tym spotkaniu. Pozostałe gole były autorstwa Jakuba Bartosza, Sebastiana Kani, Arkadiusza Nosala, Bartłomieja Mroza oraz Arkadiusza Majdy. Kolejny mecz podopieczni trenera Jacka Łętochy zagrają w czwartek z LKS Mogilany.

Hejnał Krzyszkowice - Orzeł Myślenice 4:8 (0:2)
Piotr Sraga 3, Jakub Bartosz (k), Arkadiusz Nosal, Sebastian Kania, Bartłomiej Mróz, Arkadiusz Majda

Orzeł: Wincenciak - Ostafin, Serafin, Pasternak, Sroka - Mróz, Nosal, Turała, Bartosz, Bugajski - Sraga oraz Tomal, Kania, Druzgała, Majda, Brytan, Parszywka, Prokocki, Wątor, Maślerz