Inauguracja sezonu przesunięta o tydzień...

Przygotowania do sezonu 2016/17 ruszyły pełną parą, zawodnicy Orła Myślenice pod czujnym okiem trenerów Kamila Ostrowskiego i Dawida Sudra przygotowują się do rozgrywek ligowych, które wystartują o tydzień później, czyli w weekend 13-14 sierpnia, a nie jak wcześniej planowano - 6 sierpnia.

Inauguracja z uwagi na udział kilku zawodników w weselu odbędzie się w sobotę 13 sierpnia o godzinie 13:00, a pierwszym przeciwnikiem Orłowców będzie LKS Rudnik. Tydzień później myśleniczanie udadzą się do Wieliczki na mecz z Górnikiem. Terminy meczów nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, zatem na razie nie publikujemy całego terminarza. Mogą zajść kosmetyczne zmiany co do godziny lub dnia meczu, dlatego ostateczny jego stan poznamy w przyszłym tygodniu i również wtedy opublikujemy go na naszej stronie.

W sobotę 23 lipca Orzeł rozegra natomiast mecz sparingowy z Cedronką Wola Radziszowska na wyjeździe. Początek zaplanowano na godzinę 15:30.