II runda Pucharu Polski: W sobotę Orzeł zagra z Hejnałem w Krzyszkowicach!

Rozlosowano pary drugiej rundy Pucharu Polski, w której Orzeł Myślenice zagra w sobotę 9 sierpnia na wyjeździe z Hejnałem Krzyszkowice. Początek spotkania o godzinie 18:00, zbiórka zawodników Orła o godzinie 16:30 na obiektach klubowych.

W I rundzie jedyną niespodzianką okazała się wygrana Lubomira Wiśniowa 2:1 z V-ligową Rokitą Kornatka. W pozostałych spotkaniach raczej przekonująco wygrywali faworyci z wyższych lig, chociaż nie znamy wyniku naszego najbliższego rywala - Hejnału, który rywalizował z Iskrą Brzączowice.

Terminarz Pucharu Polski PPN Myślenice pod tym linkiem (kliknij tutaj)

Przypominamy, że w pierwszej rundzie Orzeł Myślenice pokonał Grodzisko Raciechowice 4:0 (3:0) po golach Bałuckiego, Pajki, Chmielika i Ostrowskiego. W drugiej rundzie przeciwnik jest jednak znacznie bardziej wymagający, a Orłowcy pojadą do Krzyszkowic bez wielu podstawowych zawodników. Z różnych przyczyn w tym spotkaniu nie zagrają Mistarz, Kasprzyk, Mikołajczyk, Leśniak, Bałucki, a niepewny jest występ M.Górki oraz D.Górki. Kadra meczowa zostanie uzupełniona kilkoma juniorami.