Hat-trick Gromali i cenny punkt młodzików w starciu z Cracovią!

Biało-zieloni chcieli się zrehabilitować za wysoką przegraną w pierwszym meczu pomiędzy Orłem a Cracovią Kraków w krakowskiej II lidze trampkarzy i wyszli na murawę swojego boiska bardzo zdeterminowani i żądni zwycięstwa. W pierwszej odsłonie goście nie mieli ani jednej dogodnej sytuacji do zdobycia bramki, natomiast Orłowcy groźnie uderzali, ale strzały były minimalnie niecelne lub fantastycznie bronił golkiper Pasów. Druga połowa zaczęła się za to od mocnego uderzenia biało-zielonych.

Z kornera dośrodkował Michał Mirochna, a najlepiej ustawiony w polu karnym Bartek Gromala z pierwszej piłki wpakował piłkę do sieci. Orłowcy dużą część drugiej połowy prowadzili, ale Cracovia wyprowadziła dwa ataki prawą stroną, które zamieniła na bramki i niespodziewanie wyszła na prowadzenie 2:1. Gospodarze rzucili się do huraganowych ataków i na zaskakujące uderzenie prawie z połowy boiska zdecydował się Bartek Gromala. Kąśliwie uderzona piłka była zbyt trudna do obrony dla bramkarza Pasów i wylądowała w sieci. Niestety na minutę przed końcowym gwizdkiem w zamieszaniu podbramkowym piłkę do naszej bramki wpakował zawodnik z Krakowa i już wydawało się, że podobnie jak w meczu z Prokocimiem Orły przegrają w kolejnym piłkarskim horrorze. Tak się jednak nie stało. W doliczonym czasie gry fantastyczne podanie otrzymał Bartek Gromala, podprowadził piłkę na linię pola karnego i uderzył mocno na bramkę gości. Piłka wylądowała w sieci i dała cenny punkt Orłowi. Wielkie brawa dla całej drużyny za walkę i ambicję. Tak trzymać!

Orzeł Myślenice - Cracovia Kraków 3:3 (0:0)
Bartłomiej Gromala 3

ORZEŁ: Bonior - Klimas, Łabędzki, Opryszek, Kopta, Mirochna, Gromala, Tomal, Karcz oraz Kiebuła, Czaja, Miernik, Irzyk, Szlachetka, Majcherczyk, Knapczyk.