Gramy, Tańczymy i Biegamy dla Mateuszka i Krzysia - w niedzielę wielki finał imprezy!

img_30798 marca jak co roku tego dnia obchodzimy Dzień Kobiet, a tym razem, w najbliższą niedzielę, ten dzień może być jeszcze bardziej szczególny! Gwarantujemy, że w hali widowiskowo-sportowej w Myślenicach każdy znajdzie coś dla siebie! Atrakcji co nie miara... Od rana finał mocno obsadzonego turnieju piłkarskiego, bieg happeningowy, do którego każdy może się zgłosić, energiczny maraton Zumba, upominki dla Pań, malowanie buziek dzieciaków, licytacja pamiątek sportowych, tanecznych i okolicznościowych, mecz piłkarskiej reprezentacji Polski oldbojów, a to wszystko po to, by charytatywnie ratować chore serduszka Mateuszka i Krzysia...

Zapraszamy wszystkich, wstęp na imprezę jest wolny lub wedle uznania dowolny datek od serca. W poprzednim roku w dniu finału naszej akcji przez halę na Zarabiu przewinęły się setki tysięcy osób, najpierw oglądali wielki finał rozgrywek piłkarskich, później maraton Zumba pod okiem najlepszych instruktorów w Polsce tańczyło kilkaset kobiet, a charytatywny cel wspomógł dwóch chłopców, dla których uzbierano ponad 20 tysięcy złotych. To już piąta edycja tej imprezy, w sumie zebraliśmy prawie 70 tysięcy przez kilka lat, a chłopcy, dla których przeznaczone są fundusze z tej imprezy potrzebują stałej opieki lekarskiej i czekają na kolejne zabiegi ratujące ich życie. Każdy z nas może im pomóc!

Turniej piłkarski zapowiada się niezwykle ciekawie. Wśród ośmiu finalistów trudno wskazać wyraźnego faworyta - na przykład FC POZIOMKI, drużyna złożona z zawodników Beskidu Tokarnia przebojem przebrnęła eliminacje. Podobnie CAVALIEROS, jeden z najstarszych zespołów na myślenickim podwórku, w którego skład wchodzą zawodnicy Orła Myślenice. LAMBADA, czyli gracze Hejnału Krzyszkowice utarła nosa ubiegłorocznym zwycięzcom - BARTKOPOWI - wygrywając grupę eliminacyjną, a właśnie oparty na zawodnikach Orkana Szczyrzyc BARTKOP na pewno nie złoży broni przed obroną tytułu wygranego w ubiegłym roku. Co ciekawe już w grupie finałowej zmierzą się z BYFĄ, którą ograli w finale poprzedniej edycji. Broni nie złożą na pewno ambitne SMOKI złożone z zawodników z Trzebuni, a skład finałów uzupełniają nieobliczalni NAUCZYCIELE oraz WGW PONIEDZIAŁEK. Wygrać te zawody może tylko jedna drużyna! Będzie ciekawie i emocje są gwarantowane. Poniżej terminarz niedzielnych rozgrywek piłkarskich.

finaly-terminarz-2015

Memoriał im. Stacha Cichonia, bo tak od tego roku nazywa się nasza impreza poświęcona zmarłemu nagle niesamowitemu działaczowi myślenickiemu, który był konferansjerem każdej z poprzednich czterech edycji tej akcji, a między innymi oprócz komentowania meczów prowadził licytacje pamiątek, wśród których w tym roku jest na przykład koszulka Borussii Dortmund z specjalną dedykacją podpisaną przez samego Kubę Błaszczykowskiego, a podarował ją Adam Klimas. Nie brakuje kilku piłek z podpisami zawodników, czy koszulki Wisły Kraków również z autografami.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

plakatfinaly2015GOTOWY!