Gdovia Gdów - Orzeł Myślenice, sobota, 30 kwietnia, 17:30

Pomimo usilnych starań przełożenia sobotniego meczu z uwagi na ślub i wesele jednego z naszych zawodników, Gdovia Gdów nie wyraziła zgody nawet na zmianę godziny, przez co nasi zawodnicy nie będą mogli uczestniczyć w zaślubinach swojego kolegi i dość sporo spóźnią się na weselę, gdyż początek sobotniego meczu nasi rywale zaplanowali na godzinę 17:30. Nie pochwalamy takich zachowań, ale niestety nie mamy na to żadnego wpływu.

W rundzie jesiennej obie drużyny spotkały się w Myślenicach i chociaż Orzeł prowadził po pierwszym kwadransie 2:0, to fatalnie wszedł w drugą połowę i ostatecznie po bramce z rzutu wolnego w końcówce przegrał 2:3. Serdecznie zapraszamy na sobotnią potyczkę Gdovi z Orłem w Gdowie, która tak jak wspomnieliśmy wcześniej rozpocznie się o godzinie 17:30.