Efektowne gole w sparingu z Jordanem Zakliczyn

Kiryl Kyrylov najpierw zaskoczył bramkarza z rzutu wolnego, później efektowną piętką skierował piłkę do siatki po dośrodkowaniu Kamila Czajkowskiego, a autorem trzeciego gola był Marcin Sałach, który z bliska trafił po dynamicznej akcji i dograniu Jakuba Burtana z prawej strony. Mecz zaczął się jednak od prowadzenia rywali, a bramkę zdobył efektownie z rzutu wolnego Konrad Jędrszczyk.

Mecz sparingowy z ligowym rywalem Orła Myślenice stał na solidnym poziomie, doświadczony środek pola Jordana Zakliczyn długo nie pozwalał na rozwinięcie skrzydeł drużynie prowadzonej przez trenera Kamila Ostrowskiego, a zwłaszcza w pierwszych fragmentach meczu dwukrotnie w sytuacjach sam na sam napastnika rywali powstrzymywał Karol Obłaza. W 35. minucie Jędrszczyk trafił w bliższy róg z rzutu wolnego, a chwilę później niemal na szesnastce faulowany był Emil Bałucki. Do stałego fragmentu gry podszedł Kiryl Kyrylov i plasowanym strzałem strzelił na 1:1.

Po wyrównanej pierwszej odsłonie, w drugiej połowie zarysowała się wyraźna przewaga Orłowców i myśleniczanie udokumentowali to dwoma bramkami zdobytymi przez Kiryla Kyrylova i Marcina Sałacha.

Orzeł Myślenice - Jordan Zakliczyn 3:1 (1:1)
Kyrylov 39, 55, Sałach 74

ORZEŁ: Obłaza (46 Pajka) - Żak (46 Burtan), Mistarz, Kasprzyk (60 Moskal), Górka - Topa, Pilch (46 Sałach), Depta, Gromala (46 Czajkowski), Kyrylov - Bałucki