Dawid Suder poprowadzi juniorów młodszych, Marek Pajka trenerem juniorów starszych!

Najbliższe zajęcia treningowe zespołu juniorów młodszych oraz starszych zaplanowano na piątek 22 lipca o godzinie 17:30. Na ten moment wiadomo, że juniorów młodszych (roczniki 2000 i 2001) poprowadzi w tym sezonie trener Dawid Suder, natomiast szkoleniowcem juniorów starszych (roczniki 1998 i 1999) będzie Marek Pajka.

Z uwagi na ustalenia Małopolskiego Związku Piłki Nożnej dotyczące spadków i awansów na ten moment jeszcze nie wiadomo w jakiej lidze zagrają juniorzy młodsi, natomiast II liga juniorów starszych o dziwo startuje już w weekend 6/7 sierpnia w związku z czym okres przygotowawczy juniorów starszych będzie stosunkowo krótki, natomiast na pewno w starszej drużynie szansę występów otrzymają także zawodnicy z młodszych roczników. Ustalanie terminarza II ligi odbędzie się również w piątek 22 lipca.

Wszystkich chętnych do podjęcia treningów w grupach młodzieżowych Orła Myślenice zapraszamy na piątkowy trening o godzinie 17:30 zarówno dla juniorów młodszych jak i starszych lub o kontakt z trenerami:

- roczniki 2000, 2001 - trener Dawid Suder 668-434-174
- roczniki 1998, 1999 - trener Marek Pajka 501-252-618

Obaj trenerzy posiadają międzynarodowe kwalifikacje UEFA do prowadzenia treningów piłkarskich. Trener Dawid Suder (licencja UEFA A) w ubiegłym sezonie prowadził juniorów starszych, a jednocześnie jest także w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny. W swoim trenerskim CV ma wiele sukcesów między innymi z młodzieżowymi drużynami Raby Dobczyce czy Karpat Siepraw. Dla trenera Marka Pajki (licencja UEFA C) prowadzenie juniorów starszych Orła Myślenice jest jednym z pierwszych doświadczeń szkoleniowych. Od kilku lat prowadzi treningi bramkarskie w grupach młodzieżowych Orła, a przez ostatnie lata czynnie pracuje także z dziećmi w szkółce piłkarskiej Orliki Myślenice.