CFsport: Relacja z meczu trampkarzy z Cracovią

Jak wiemy w ubiegłą sobotę w Małopolskiej Lidze Trampkarzy debiutowali trampkarze Orła Myślenice, którzy przed rokiem wraz z rocznikiem 2001, który jest już w juniorach młodszych wygrali rozgrywki krakowskiej I ligi okręgowej. Mecze Cracovii na tym poziomie rozgrywkowym realizuje telewizja CFsport, w związku z czym mamy nagranie z tego spotkania.

Niestety Orłowcy przegrali 0:4, a jak widać na filmie wszystkich bramek mogli uniknąć, gdyby nie fakt, że na początku spotkania byli bardzo sparaliżowani. Widać to już choćby od pierwszej akcji spotkania, że podopieczni trenera Kamila Ostrowskiego wchodzą w meczu bez znanego w ich wykonaniu animuszu, a raczej nieco zestresowani. Niemniej jednak to w końcu początki i z każdym meczem ich ogranie i doświadczenie będzie zwyżkować.