Centrum Rehabilitacji RehaOrtopedica partnerem Orła Myślenice!

Centrum Rehabilitacji RehaOrtopedica świadczące kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne zostało oficjalnym partnerem Orła Myślenice. W ramach współpracy zawodnicy wszystkich grup młodzieżowych oraz seniorzy naszego klubu będą mogli liczyć na błyskawiczną konsultację i leczenie w razie urazów lub kontuzji.

RehaOrtopedica swoją siedzibę ma przy ulicy Kazimierza Wielkiego 58 w Myślenicach. Działa na rynku nieprzerwanie od 2009 roku, dzięki czemu centrum wyrobiło sobie solidną i uznaną markę. Z usług rehabilitacyjnych korzystają tam między innymi zawodnicy Wisły Kraków, a także od wielu lat do zdrowia przy pomocy fachowców z RehaOrtopedica wracali także zawodnicy Orła Myślenice.

Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej www.rehaortopedica.pl"Świadczymy kompleksowe, wysokospecjalistyczne usługi z zakresu fizykoterapii w wielu schorzeniach narządu ruchu dla pacjentów dorosłych i dzieci: krioterapia, elektroterapia, ultradźwięki, biostymulacja laserowa, magnetoterapia, światłolecznictwo. Do naszej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt terapeutyczny dostępny na rynku. Medyczny trening terapeutyczny w przypadku każdego pacjenta prowadzony jest z zachowaniem środków bezpieczeństwa i pod nadzorem fizjoterapeuty. Każdemu pacjentowi poświęcamy czas i przygotowujemy odpowiedni instruktaż. W prowadzeniu ćwiczeń wykorzystujemy najnowszy i najlepszy sprzęt: system do ćwiczeń Red Cord, kolumnę terapeutyczną, szynę ruchu biernego, platformę do ćwiczeń balansu i równowagi, trenery równowagi, piłki szwajcarskie, system do ćwiczeń równowagi Gyroboard, cykloergometry rehabilitacyjne, bieżnie, rotory, trampolina. Wsłuchując się w potrzeby naszych pacjentów, staramy się na bieżąco ulepszać warunki oraz wyposażenie naszego Centrum."

Centrum, którego właścicielami są znani fizjoterapeuci Grzegorz Skurzyński i Marcin Bisztyga prowadzi swoje usługi zarówno w trybie komercyjnym jak we współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia, przez co każdy może skorzystać z usług rehabilitacyjnych i konsultacji w RehaOrtopedica.

Zapraszamy do korzystania z usług RehaOrtopedica, a szczegóły na stronie internetowej naszego partnera (www.rehaortopedica.pl) oraz ich oficjalnym profilu na Facebooku.